Konya Cam Balkon

Konya Katlanır Cam Balkon

Konya Katlanır Cam Balkon

> konya cam balkon kapatma çelik kapı fitili

konya cam balkon yaptırmak isteyenlere büyük fırsat konyada katlanır cam balkon sistemleri yapıyoruz en iyi işçiliği en iyi fiyatlarda yakalayın Konya ve çevre Bölgelerinde Cam Balkon mu yaptırmak istiyorsunuz ? Evet doğru adrestesiniz Konya’da yaklaşık 10 yılı aşkın süredir faaliyet göstermekteyiz. Kusursuz işçilik ve Kaliteli malzememizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ön planda tutmaktayız

Konut Balkonları, Teraslar, Kış bahçeleri, Cafe-Restaurantlar, Oteller, Pastaneler, Mağaza vitrinleri vs.
Oval, Köşeli, U, L, Düz ve Açılı her tür balkona sağlıklı bir şekilde uygulanabilir ve uygulama sonrasında sistem rahatlıkla kullanılabilir.
Kesinlikle donma olmaz. Zaten cam balkonun takılma amacından bir taneside kombilerdir. Kombiniz balkonunuzda durabilir bunun için cam balkonun muhafazası yeterlidir.
Camları her yöne açabiliriz. Sadece açısı çok dar olan yerlerde camlar daha uygun olan yere açılır. Açılır camların genişliği 45-62 cm arasındadır
Her şeyden evvel cam balkon sistemleri yasaldır ve imar mevzuatına uygundur. PVC sistemlerinin balkonlarda kullanılması ise yasal değildir. Çoğu yerde apartman sakinleri ve belediyelerle sorun çıkmasına neden olmaktadır. Bununla birlikte yalıtım değerleri bakımından PVC sistemleri cam balkon sistemlerine göre daha üstün özelliktedir.
konya Katlanır cam sistemlerinde cam paneller balkon içerisine 90’lik bir açıyla toplanabildiği için panellerin dış yüzeyleri balkon içinden rahatlıkla temizlenebilir.
konya Katlanır Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar, güneş ışığına karşı mercek görevi görmekte ve almış olduğu ısıyı balkon içerisine vermektedir. Ayrıca rüzgarın dış duvarlara gelmesine engel olduğu için evin çok daha çabuk ve kolay ısınmasını sağlamaktadır. Cam balkon yapıldıktan sonra balkona bakan odaların ısı değerlerinde ciddi oranda artış gözlenmiştir, bu nedenle yakıt giderlerinde tasarruf sağlamaktadır.
konya Katlanır Cam balkon sistemlerinde; rüzgar, yağmur, toz ve gürültü izolasyonu sağlanmaktadır. Sistemizde kullanılan Alüminyum Fitillerimiz 3 keçeli olup camın etrafını tamamen kapatmaktadır. Kuvvetli esen rüzgar ve yağmurlarda kesinlikle sızıntı ve ses yapmamaktadır.
Cam balkon sistemlerinde temperli ve lamine güvenlik camları kullanılmaktadır ayrıca altta ve üstte birbirinden bağımsız çalışan kilitler kullanılarak küçük çocuklarınızın sistemi kolayca açmaları engellenmiştir. Sistemde kullanılan kilitler içeriden kumanda edilebildiği için balkonunuzda güvenli ortamlar oluşturmaktadır.
Ölçüleriniz yoğunluğumuza göre değişebilir. Genellikle 15:00 ile 21:00 arası ölçüleriniz alınır. Ölçüleriniz iki aşamalı alınır ilki fiyat vermek için ikinci ise imalat için.
İş teslim süreleri iş yoğunluğumuza göre 10-15 gün arası değişmektedir.
konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak tüm ürünlerimizde 2 yıl garanti veriyoruz. Cam balkon sistemlerin de herşey malzeme ile başlayıp bitmez. Bu tür işlerde en önemli husus işçiliktir. Eğer ölçü düzgün alınmaz ise imalat hatalı olur imalat hatalı olduğu zaman montaj işi de hatalı olur. Cam balkon uygulamasında en önemli husus işçilik %70, Malzeme %30 etki eder. Biz konya Alüminyum ve Cam Balkon Sistemleri olarak sizlere işçiliğimize ve malzememize garanti veriyoruz.