Konya Cam Balkon

Hizmet Bölgeleri
Konya Cam Balkon

Konya Cam Balkon Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Öncellikle Cam Balkon yaptırmaya karar verdiyseniz sizin için hazırladığımız bu yazımızı mutlaka sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Konya Cam Balkon sistemlerinde işcilik ve ürün bir arada sunulduğu için Cam Balkon Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenlerin en başında tercih ettiğiniz firmanın ve personelin mesleği ile ilgili yeterli tecrübeye ve bilgiye  hakim olup olmadığıdır.

Cam Balkon ustalık gerektiren bir iştir. Katlanır Cam Balkon yaptırmayı seçtiğiniz üretici firmanın sadece Alüminyum Cam Balkon ürünlerinde üretim yaptığına özen gösterin. Plastik doğrama ustalarından, Plastik doğrama bayilerinden, Yapı ve dekorasyon firmalarından cam balkon satın alırken daha dikkatli olun. Genellikle üretici firma değillerdir işi alıp başkasına yaptırıp aradan komisyon aldıklarını şahit olmaktayız. Cam balkon işi çok ileri derecede tecrübe gerektiren bir iştir. Bu tarz firmaların imalat ve montajlarını kendileri yapmadığı için ilerde karşılaşabileceğiniz sorunlar başınızı ağrıtabilir.

Mevsimlik cam balkonculardan uzak durun, Cam balkon ile ilgili piyasada çok fazla sayıda seyyar montajcı olarak tabir ettiğimiz mevsimlik ekipler bulunmakta bu kişiler bazı firmalardan dükkan teslim balkon alarak montajını toplama bir ekiple yapan kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler, cam balkonun yoğun talep gördüğü zamanlarda satış yapıp, sonrasında ortadan kaybolmaktadırlar. Bu yüzden müşteriler, arıza vs. durumunda servis çağırmak istedikleri zaman cam balkon yaptırdıkları kişiyi tekrar bulamamakta ve mağdur olmaktadırlar.

Konya Cam Balkon Kapatma Hizmetleri

Konya'da cam balkon kapatma, Yaşam alanlarınızı estetik ve fonksiyonel bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. Cam balkonlar, mevsim koşullarından korunmanın yanı sıra, ekstra yaşam alanı sağlayarak evinizin değerini artırır. Firmamız, Konya'da uzman ekipleriyle cam balkon kapatma hizmetleri sunmaktadır. Siz de evinizdeki balkonları camla kapatmak ve daha konforlu bir yaşam alanı elde etmek istiyorsanız, bize ulaşın. En uygun fiyatlarla kaliteli hizmet garantisiyle tanışın!

Konya Cam Balkon da  Neden Bizi Tercih Ediyor ? 

Firmamız uzun yıllardır Konya Katlanır Cam Balkon üzerine Konyanın Selçuklu ilçesinde üretici firma olarak faaliyet göstermektedir. Kullandığımız ürün ve aksesuarlar 1.sınıf paslanmaz kaliteli malzemelerle hurda karışımı olmadan özenle üretilmiştir. Katlanabilir Cam Balkonların modellerine, imalat ve montaj yöntemlerine göre kullanım kolaylıkları, estetik görünümü ve dayanıklılığı değişebilmektedir.

Hatasız bir üretim ve montaj sayesinde kaliteli 1.sınıf malzeme ile birlikte, balkonunuz kusursuz bir görünüme kavuşacaktır. Firmamız Konya cam balkon firmaları arasında yıllardır sizlere en iyi hizmeti vermek için ucuza kaçmıyor yani kalitesiz iş üretmiyoruz. Kaliteli ürünlerimiz ve işciliğimiz sayesinde Memnuniyetimiz garantimiz altındadır. Beğenmezseniz veya Memnun Kalmazsanız hiçbir şekilde ücret talep etmiyoruz. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Katlanabilir Cam Balkon Sistemimizin Özellikleri Nedir ?

Firmamız bünyesinde özenle üretilen Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri müşterilerimizin beklediği kalite standartlarını tamamıyla karşılamaktadır. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösterebilmemizin sebebi ürettiğimiz malzeme ve işçiliğimizle bir çok mutlu müşterimiz oldu ve bir çok referans elde ettik.

Katlanır Cam Balkonumuzun Genel Özellikleri şu şekildedir ;

 • Kırılmaz ve Pas tutmaz özellikli metal malzemelerden üretilmiştir.
 • Teker sistemimiz, özel rulmanlı polyemid kaplamalıdır ve döküm değildir, paslanma yapmaz.
 • Camların arasındaki alüminyum filtreler su sızdırmazlık garantilidir.
 • Cam Panellerin özelliği, kaydırarak yanlara toplama şeklindedir.
 • Katlanır Cam Balkon sistemimizdeki camların temperli olmasından dolayı 250-300 kg yük taşıma kapasitesi vardır.
 • Cam Panellerin altında ve üstünde toplam 4 adet paslanmaz ve kırılmaz teker sistemi bulunmaktadır.
 • Alt ve üst raylara kilitlenen kilitleme mekanizmaları ile artırılmış güvenlik önlemi sağlar.
 • Açılı profil kapakları ve fitiller sayesinde her türde balkona uygulama imkanı vardır.
 • Camların renkleri şeffaf, füme, bronz, yeşil ve mavi olabilmektedir.
 • Katlanabilir Cam Balkon Sistemimiz kendinden yağmur kanalı mevcuttur.
 • Oluklu profillerimiz sayesinde etkin bir şekilde su tahliyesini sağlar, üstte ise saçak görevi görür.
 • Uygulandığı evin yalıtımını artırarak ısınma giderlerini azaltır.
 • Profillerin; beyaz, siyah, natural, bronz, altın meşe, maun, antrasit gri ve ahşap kaplama renk seçenekleri bulunmaktadır.
 • Cam Balkon sistemlerimizde darbeye dayanıklı Temperli Camlar kullanılmaktadır

Yaptırdığınız firma, malzemesinin markası nedir, nerelerden temin ediyor ?

Konya Cam Balkon Firmaları profil ve aksesuarları sektörde herhangi bir alüminyum toptancısından alınabilmektedir. Bu tür malzemeler genelde hurda karışımı hammaddelerden üretildiği için balkonlarda ilerleyen zamanlarda sorunlar çıkartabilmektedir. Mevsimlik firmalar bu tür yerlerden kullanacakları malzemeyi alıp, satmaktadırlar. Bu ürünler ile ilgili herhangi bir kalite güvencesi bulunmamaktadır. Malzemeler; hurda katkılı mı, paslanmaz mı, ilerleyen zamanlarda parçada sorun olursa, nerelerden tedarik edilecek vb. soruların cevabı bulunmamaktadır.

Paslanmazlık Garanti veriyor mu ?

Balkonlar dışardan gelecek olumsuz hava koşullarına açık alanlardır. Dolayısıyla kullanılan sistemin ve malzemenin tüm elemanlarının, olumsuz hava koşullarına dayanıklı olması gerekmektedir. Konya Cam balkon sistemlerinin ana unsuru olan, taşıyıcı teker rulman ve aksam parçalarının, mutlaka “paslanmaz” çelik malzeme ile üretilmesi gerekmektedir.

İzolasyon Sistemi Var mı ?

 • Katlanır Cam balkon sistemlerinin en önemli unsurlarından biri de izolasyondur. Önemli izolasyon etmenleri:
 • Kanatların kapak birleşimlerindeki su, toz ve rüzgar almamalı
 • Cam panellerin raylarla ve kanat birleşimindeki kıl fırçaların 3 keçeli olup yalıtım fonksiyonunu sağlaması
 • Camların arasına kullanılan fitiller kesinlikle alüminyum ve 3 keçeli olmalı böylelikle camın etrafını tamamen kapatıp rüzgarlı havalarda uğultu ses vb. yapmamalıdır.
 • Diğer bir husus, balkonun su almasını engelleyen “su tahliye kanalı” yapısıdır. Firmadan bunlarla ilgili detaylı açıklamalar istenmelidir.

Cam aralarına kullanılan Fitiller Alüminyum mu Plastik mi ?

Cam Balkon Sistemlerinde, camlar arası hem alüminyum fitil hem de şeffaf plastik fitil kullanılmaktadır. Alüminyum fitil kullanıldığında, cam aralarında bu fitiller gözükmektedir. Ancak rüzgâra ve yağmura karşı daha dayanıklıdır. Alüminyum oldukları için, sararmazlar bizim sizlere tavsiyemiz kesinlikle alüminyum fitilli yaptırmanız yönünde. Şeffaf fitil kullanıldığında, camlar arasında bu fitiller gözükmez, Şeffaf fitiller güneşe karşı daha az dayanıklıdır ve zamanla sararma solma hatta gevreme yapmaktadır. Plastik fitillerde kil fitil kullanılmadığı için rüzgarlı havalarda ses, yağmurlu havalarda su sızıntısı yapmaktadır.

Güvenlik ve Kolay Kullanım

Kullanılan Sistemde hırsızlıklara ve çocukların camları açarak oluşturacakları tehlikelere karşı, kilitlenebilir çocuk kilitleri bulunmalıdır. Aynı zamanda katlanır cam panellerin, sarkma ve düşmesini önleyen, taşıma sisteminin en önemli güvenlik ve dayanım unsurlarından biridir. Ayrıca, sistemlere stor perde, renkli kasa, kanat ,renkli cam vb. seçenekler isteğe bağlı olarak uygulanabilir.

Google Haritamızı ve yorumlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/p4iQ8SagWTd8NXw38