Konya Cam Balkon

Konya Cam Balkon Sistemleri

Konya Cam Balkon Sistemleri

Konya cam balkon konyada cam balkon Kullandığımız malzemelerimiz uygulamasını yapacağımız balkonun şeklini alır. konya cam balkon kapatma balkonlarınız için özel tasarlanmış konya Cam Metal profilleriyle, her şekildeki balkonlarınıza güvenerek uygulatabilirsiniz. Kullandığımız Malzeme ve İşcilik garantimizle kanatlar kolayca kayar ve direk olmadan tamamen açık hale getirilebilir.

Cam Balkon Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Mevsimlik merdiven altı üretici cam balkonculardan uzak durun. Cam balkon ile ilgili piyasada çok fazla sayıda seyyar,mevsimlik ve merdiven altı üretici bulunmaktadır. Bu kişiler, cam balkonun yoğun talep gördüğü zamanlarda satış yapıp, sonrasında ortadan kaybolmaktadırlar. Bu yüzden müşteriler, arıza vs durumunda servis çağırmak istedikleri zaman cam balkon yaptırdıkları kişiyi tekrar bulamamakta ve mağdur olmaktadırlar.

Yaptırdığınız firma, malzemesinin markası nedir, nerelerden temin ediyor ?

Konya Cam balkon profil ve aksesuarları sektörde herhangi bir alüminyum toptancısından alınabilmektedir.Mevsimlik firmalar bu tür yerlerden kullanacakları malzemeyialıp, satmaktadırlar. Bu ürünler ile ilgili herhangi bir kalite güvencesi bulunmamaktadır. Malzemeler; hurda katkılı mı, paslanmaz mı, ilerleyen zamanlarda parçada sorun olursa, nerelerden tedarik edilecek vb. soruların cevabı bulunmamaktadır.

Paslanmazlık Garanti veriyor mu ?

Balkonlar dışardan gelecek olumsuz hava koşullarına açık alanlardır. Dolayısıyla kullanılan sistemin ve malzemenin tüm elemanlarının, olumsuz hava koşullarına dayanıklı olması gerekmektedir. Konya Cam balkon sistemlerinin ana unsuru olan, taşıyıcı teker rulman ve aksam parçalarının, mutlaka “paslanmaz” çelik malzeme ile üretilmesi gerekmektedir.

İzolasyonSistemi Var mı ?

Katlanır Cam balkon sistemlerinin en önemli unsurlarından biri de izolasyondur. Önemli izolasyon etmenleri: • Kanatların kapak birleşimlerindeki su,toz ve rüzgaralmamalı • Cam panellerin raylarla ve kanat birleşimindeki kıl fırçaların 3 keçeli olup yalıtım fonksiyonunu sağlaması • Camların arasına kullanılan fitiller kesinlikle alüminyum ve 3 keçeli olmalı böylelikle camın etrafını tamamen kapatıp rüzgarlı havalarda uğultu ses vb. yapmamalı Diğer bir husus, balkonun su almasını engelleyen “su tahliye kanalı” yapısıdır. Firmadan bunlarla ilgili detaylı açıklamalar istenmelidir.

Cam aralarına kullanılan Fitiller Alüminyum mu Plastik mi ?

Cam Balkon Sistemlerinde, camlar arası hem alüminyum fitil hem de şeffaf plastik fitil kullanılmaktadır. Alüminyum fitil kullanıldığında, cam aralarında bu fitiller gözükmektedir.ancak rüzgâra ve yağmura karşı daha dayanıklıdır. Alüminyum oldukları için, sararmazlar bizim sizlere tavsiyemiz kesinlikle alüminyum fitilli yaptırmanız yönünde. Şeffaf fitil kullanıldığında, camlar arasında bu fitiller gözükmez, Şeffaf fitiller güneşe karşı daha az dayanıklıdır ve zamanla sararma solma hatta gevreme yapmaktadır. Plastik fitillerde kil fitil kullanılmadığı içinrüzgarlı havalarda ses, yağmurlu havalarda su sızıntısı yapmaktadır.

Güvenlik ve Kolay Kullanım

Kullanılan Sistemde hırsızlıklara ve çocukların camları açarak oluşturacakları tehlikelere karşı, kilitlenebilir çocuk kilitleri bulunmalıdır. Aynı zamanda katlanırcam panellerin, sarkma ve düşmesini önleyen, taşıma sisteminin en önemli güvenlik ve dayanım unsurlarından biridir. Ayrıca, sistemlere stor perde, renkli kasa,kanat,renkli cam vb. seçenekler isteğe bağlı olarak uygulanabilir.

Detaylı bilgi ve Fiyat almak için Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.
İletişim : 0507 080 07 37