Konya Duşakabin

Hizmet Bölgeleri
Konya Duşakabin

Konya Duşakabin, firmamız  Konyanın Selçuklu ilçesinde Üretici firma olarak faaliyet göstermektedir. Duşakabin de kullanılan aksesuarlarımız hurda karışımı malzeme olmadan özenle üretilmiştir. Firmamızın en çok imalatını ve montajını yaptığı Duşa kabin modelleri Bella (Mika) ve 6mm Süper lüks Cam Seridir. Dilerseniz keşif ekibimiz gelip kullanılacak ürün ve malzemeleri tanıtarak size yardımcı olmaktadır. Kataloğumuzdan modeli seçip imalata aldırabilirsiniz.

Şimdilerde banyolarda genel olarak tercih edilebilen, banyoya güzel bir görüntü vermesinin yanı sıra duş sırasında etrafa su gitmemesinin önüne geçmektedir. Aynı zamanda içerideki sıcaklığında muhafıza etmektedir. Kullanım bakımından birçok kolaylık sağlayan duşakabinler, her evde bulunması gereken ürünlerden biri haline gelmiştir.

Örnek Duşakabin Modellerimiz için Buraya Tıklayabilirsiniz.

Konya Duşakabin Fiyatları

Duşakabinlerde fiyatlar kullanılan malzemeye ve işçilik kalitesine göre değişebilmektedir. Konya duşakabin fiyatları ölçüye ve montaj yapılacak yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle Mika kabinlerde 1000-2000 TL arasında yada Süper lüks cam modelleri tercih ederseniz 1500-2500 TL arasında değişebilmektedir.

Konya Duşakabin Modelleri

Banyo bir evin en önemli yerlerinden biridir. İnsanlar işlerinden eve yorgun bir şekilde döndüğünüzde bu yorgunluğu güzel bir duş sayesinde üstümüzden atarız. Güzel bir dekorasyona ve ferah bir ortama sahip olan bir banyo kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olacaktır. Duşakabin banyolar bu ortamı sağlamak için doğru bir tercih olacaktır. Bu nedenle banyolar her eve uygun olarak dizayn edilmekte ve kolay kullanım seçeneğini bizlere sunmaktadır. Evinizdeki banyolara hoş bir görünüm vermek istiyor ve hangi modeli seçeceğiniz konusunda bir karara varamadıysanız bu sitede size en uygun duşakabin modelleri görebilirsiniz.

  • Bella Seri ( Mika ) Duşakabinler
  • 4mm Cam Seri Duşakabinler
  • 6mm Süper lüks Cam Seriler
  • Teknesiz duşakabin
  • Tekneli duşakabin

Tüm bu modellerin arasından istediğiniz ve evinize yakışacağını düşündüğünüz bir modeli seçebilir ve banyonuzu daha naif bir hale dönüştürebilirsiniz.