Cam Balkon Montaj Sonrası Hemen Temizlenir mi ?

Cam Balkon Montaj Sonrası Hemen Temizlenir mi ?

Cam balkonlar, son yıllarda geliştirilmiş olan çok işlevsel çözümlerdir. Birçok insan kullanım kolaylığı ve sunduğu avantajlar sebebiyle cam balkon sistemlerini tercih etmektedir. Herkesin merak ettiği konu ise cam balkonların temizlik aşamalarıdır. Konya cam balkon ailesi olarak, her konuda olduğu gibi bu konuda da siz değerli müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Montaj elemanlarımız evinizden ayrılmadan önce gerekli kullanım talimatlarını ve temizlik önerilerini sizlere detaylı olarak aktarmaktadırlar. Kullanım sırasında da sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz olursa, konyacambalkonkapatma.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Cam Balkonun Montajından Kaç Saat Sonra Temizlik Yapılabilir?

Cam Balkon hizmetimiz sırasında sizlere verdiğimiz öneriler ile cam balkonunuzu kullanırken ya da temizliği ile ilgili hiçbir sorun yaşamazsınız. Montajdan hemen sonra temizlenmemesi ve yaklaşık 24 saat beklenmesi konusunda müşterilerimizi uyarıyoruz. Yapılan montajın ve camların tam manasıyla yerine yerleşmesi adına bu süre gereklidir. Kullanılan silikon malzemelerin tam olarak tutması için bu zaman aralığınıza dikkat etmek gerekmektedir.

24 saatlik süre dolduktan sonra arzu edilen şekilde temizlik yapılabilir. Temizlik sırasında dikkat edilmesi gereken hususların başında güvenlik gelmektedir. Can güvenliğinizi tehlikeye atacak hareketlerden kaçınmalısınız.

Konya Cam Balkon Ayrıcalığı ve Güzelliği

Cam balkon sistemimizdeki katlanma özelliği sayesinde, camları içerden önlü arkalı olarak temizleme imkanınız bulunmaktadır. Uzman elemanlarımızın vermiş olduğu temizliği kolaylaştıran detayları öğrendiğinizde, firmamızı tercih ettiğiniz için memnun kalacaksınız.

Cam balkon sistemlerimiz kolay temizlenebilir olmasının yanı sıra, oldukça şık detaylara ve renklere sahiptir. Konya cam balkon perdesi seçenekleri arasından, zevkinize en uygun ürünü bulacağınızı biliyoruz. Konya plise perde ise birbirinden bağımsız hareket kabiliyeti ile fonksiyonel bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cam Balkon Sisteminde Renkler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.