Cam Balkonum Su Alıyor Ne Yapmalıyım ?

Cam Balkonum Su Alıyor Ne Yapmalıyım ?

Cam balkon yaptırmak herkesin amacı, yağmur suyu dahil dışardan gelebilecek gürültü, toz vb. evden uzak tutmaktır. Bu noktada karşılaşılabilecek en büyük sorunlardan biri de cam balkondan sızıntı olmasıdır. Bu sorun ile karşı karşıya kalmamanız adına geliştirmiş olduğumuz su kanalı sistemimizi internet adresimizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Konya Cam Balkon Hizmetinin Sunduğu Ayrıcalıklar

Cam balkonunuz ile ilgili su alma gibi problemler varsa, öncelikle yapmanız gereken sistemi temin eden firmaya ulaşmaktır. Şikâyetlerinizi dile getirdiğiniz takdirde sorunu gidermek adına müdahale etmeleri gerekmektedir. Çünkü su alma sorunu garanti kapsamına giren bir sorundur.

Cam balkonu yaptırdığınız firmanın kurumsal olması muhatap bulmak ve sorunun arkasında duran bir firma prensibi açısından çok önemlidir. Çünkü bireysel çalışanlar ya da firma dahi olmayan kişiler yaptıkları işin arkasında durma sorumluluğunu taşımayabilirler. Konya cam balkon olarak, hizmetimiz ürünü monte ettikten sonra da devam etmektedir. Güler yüzlü hizmetimiz ile  Firmamız farkımızı her zaman ortaya koymaktayız.

Cam Balkondaki Sızıntıyı Önlemek İçin Yapılacaklar

Cam balkon sistemlerini satın almadan önce çok dikkatli davranmak gerekir. Hâlihazırda yaşadığınız bir sızdırma sorununuz var ise silikon takviyesi yapmanız boşlukları doldurmak adına doğru olacaktır. Sızdırmaya sebep olan boşluklar çok büyük ise köşebent kullanılarak bu alan kapatılabilir. Silikon ve köşebent işleminin ardından birikme sebebiyle su sızıyorsa bu durumda matkap ile kasanın çıkışına delik açmanız gerekecektir. Bu sayede su kolayca tahliye edilebilir.

Firmamız her zaman müşterilerimizin %100 memnuniyeti için çalışmaktayız. Konya plise perde renklerimiz şıklığı ve her dekorasyona uygun oluşu ile göz doldurmaktadır. Siz de bu eşsiz hizmeti deneyimlemek ve birbirinden güzel modellerimiz için sitemizi ziyaret edip bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cam Balkon neden su alır ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.