Cam Balkon Neden Su Alır ?

Cam Balkon Neden Su Alır ?

Balkonlarını daha işlevsel hale getirmek ve dışarının gürültüsünü, yağmurunu evinden uzak tutmak isteyenler için geliştirilmiş olan cam balkon sistemleri oldukça kullanışlıdır. Fakat kullanım sırasında karşılaşılan bazı sorunlar da bulunmaktadır. Bunların başında ise su sızdırma problemi gelmektedir. Konya cam balkon olarak bu sorunun yaşanmaması için geliştirdiğimiz modellerimiz ile sizlerleyiz.

Cam balkonlarda ürettiğimiz su kanalı projemiz sayesinde terleme ya da yağmur nedeniyle sızıntı sorunu yaşamazsınız. Cam balkonunuzu da eviniz gibi güvenle kullanabilmenize olanak sağlayan bu sistem, Firmamız farkımızı ortaya koyan en büyük yeniliklerden biridir.

Yağmur suları ya da sıcaklık farkından doğan terleme gibi durumların doğurduğu su birikmeleri, kanallar yoluyla tasfiye edilir. Böylece cam balkon kullanarak kapattığınız ortamda nem ya da ıslaklık gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Cam Balkonda Sızıntı Neden Olur?

Alışılagelmiş cam balkon modellerinde silikon çatlağından, tekerlek çıkışlarından, silikonun kaliteli olmamasından, fırça fitillerin gereken kalınlıkta olmamasından vb. sebeplerden dolayı sızdırmalar yaşanabilir. Montaj sırasında ayarların doğru yapılmaması gibi teknik sıkıntılar da bu sorunu ortaya çıkarabilir.

Cam Balkon hizmetimizi deneyimleyen müşterilerimiz bilirler ki, bu gibi sorunlar asla yaşanmaz. Kasada oluşturulmuş olan kanal teknolojisi ile su kolayca tasfiye edildiği gibi konusunda uzman montaj elemanlarımızın titiz çalışmaları sonucu herhangi bir sorun yaşamanız olası değildir.

Cam Balkon Sistemlerinde Öncü Konya Cam Balkon

Ürünlerimiz işlevsel olduğu kadar şıklığı ile de göz doldurmaktadır. Konya cam balkon perdesi modellerimizi internet  adresimizden bulabilir ve keyifli seçimler yapabilirsiniz. Konya plise perde modeli oldukça fonksiyonel bir üründür. Birbirinden bağımsız hareket edebilen mekanizma ile arzu edilen aydınlık miktarı ve yönüne kolayca ulaşılabilirsiniz. İstediğiniz camın perdesini açabilir ya da kapatabilirsiniz.

Cam Balkon montaj sonrasında hemen temizlenir mi ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.