Konya Plise Perde Sistemleri Nelerdir ?

Konya Plise Perde Sistemleri Nelerdir ?

Cam balkonlar hayatımıza girdikten sonra gerekli hale gelen cam balkon perdeleri, oldukça farklı seçenekler barındıran geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu perdeler arasında fonksiyonel bir ürün olarak karşımıza çıkan model ise; şüphesiz plise perdelerdir. Kalitesi ve üstün hizmetiyle farkını ortaya koyan Konya cam balkon firması olarak, cam balkonlarınız için geliştirmiş olduğumuz plise perde seçenekleri ile sizlerleyiz.

Plise Perde Sistemleri

Plise perde polyester kumaştan üretilmiş, iç mekanlarda kullanılan bir sistemdir. Plise, kumaş katlama anlamına geldiğinden, bu perdelerde temel olarak katlanabilir bir mekanizmaya sahiptir. Yarı geçirgen kumaşlar kullanılarak imal edildiği için yanında güneşlik ya da fon perde kullanımına gerek yoktur.

Konya cam balkon perdesi seçenekleri arasında yer alan plise perdelerin gece ve gündüz seçenekleri olduğu gibi birçok farklı renk seçeneği de bulunmaktadır. Ortamın ışık alma ihtiyacına göre seçilen renkler, dekorasyona da kusursuz uyum sağlamaktadır. Motorlu olan modeller kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Bu özellik, ulaşılması güç noktalarda dahi kullanılmasına imkan sağlar.

Konya Cam Balkon Plise Perde Sistemlerinde Pratik Çözüm

Manuel seçenekleri yapıştırmalı olduğundan, siz de kolayca monte edebilirsiniz. Her ölçüye uygun üretebildiğimiz plise perdeler, birbirinden bağımsız hareket eden sistemlerdir. Perdeler ayrı ayrı, ister aşağı ister yukarı yönünde açılıp kapatılabilir. Bu özelliği ile istenen ışık miktarını ayarlama konusunda kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Birçok farklı ortamda tercih edilen Konya plise perde, cam olan her alana uygulanabilir. Teras gibi mekanlarda tavandaki camlara da kolaylıkla monte edilebilir. Çok pratik ve işlevsel bir üründür. Aynı oranda temizliği de çok kolaydır. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen kumaşlardan üretildiği için size zorluk çıkarmazlar. Uzun yıllar deforme olmadan ilk günkü güzelliğini koruyarak kullanabileceğiniz muhteşem perdeler için bizimle iletişime geçiniz.

 

Konya plise perde imalatçıları yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 

Açıklama: Google

Alyans Cam Balkon ve Plise Perde Sistemleri konumunu ve Müşteri Yorumlarımızı Aşağıdaki Linke Tıklayarak Google Haritalar'da görüntüleyin.

GOOGLE HARİTALAR'DA GÖRÜNTÜLEYİN