Plise Perde Nasıl Temizlenir ?

Plise Perde Nasıl Temizlenir ?

Cam balkonlar için kullanılan plise perde modelleri, cam olan her alan için uygulanabilen oldukça fonksiyonel bir üründür. Çok kullanışlı ve şık olan bu perdeyi yaptıran kişilerin aklına gelen ilk soru ise temizliğinin nasıl yapılacağıdır. Firmamız her konuda olduğu gibi plise perdenizi nasıl temizlemeniz gerektiği konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Plise Perde Temizliğinin Püf Noktaları

Montaj sırasında verdiğimiz talimatlara uyduğunuz takdirde perdenizin her zaman ilk günkü güzelliğini koruyacağını ve hep yeni gibi tertemiz görüneceğini söyleyebiliriz. Konya plise perde her ölçüye uygun olacak şekilde üretilebildiği için temizliği de aynı şekilde pratiktir. Konya cam balkon perdesi modellerimiz, kolay temizlenebilir kumaşlardan üretildiği için sizi hiç zorlamayacaktır.

Dilerseniz perdenizi yerinden çıkarmadan da temizleyebilirsiniz. Buharlı temizleyiciler ya da sabunlu bezler kullanarak da temizlik işlemini tamamlayabilirsiniz. Daha detaylı bir temizlik istiyorsanız bu durumda perdeyi tamamen kapattıktan sonra yerinden çıkarmanız gerekmektedir.

Mekanizması kolay takmak ve çıkarmak adına uygundur. Çıkardığınız perdeyi maksimum 40 derece sıcaklıkta hazırlanmış deterjanlı suyun içinde yaklaşık 20 dakika bekletin. Daha sonra suyun içinde açıp kapatın. Son olarak kapatıp sudan çıkarın.

İyice duruladıktan sonra biraz sıkarak fazla suyunu atmasını sağlayın. Yerine taktıktan sonra kuruması için en az 10 saat kapalı olarak bekletin. Kapalı olarak kurutulması deforme olmaması açısından oldukça önemlidir.

Konya Cam Balkon Talimat Aktarımı Hizmeti ve Detayları

Konusunda uzman montaj elemanlarımız, montaj sonrası sizler için gerekli talimatları düzgün bir şekilde aktardıktan sonra adresinizden ayrılmaktadırlar. Bu yüzden bu bilgileri onlardan almış olacaksınız. Ayrıca internet adresimizden de detaylı olarak aradığınız tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Firmamızın sunduğumuz eşsiz hizmet ile farkımızı her zaman ortaya koyuyoruz.

 

Plise Perde Sistemleri nelerdir ? yazımız okumanızı tavsiye ederiz.