Plise Perde Çeşitleri Nelerdir ? Plise Perde Konya

Plise Perde Çeşitleri Nelerdir ? Plise Perde Konya

Plise perdeler cam balkonlar ile birlikte hayatımıza girmiş, oldukça şık ve işlevsel ürünlerdir. Plise, temelde kumaş katlama anlamına gelir. Yani katlanabilir bir kumaş sayesinde kolayca açılıp kapanabilen bir mekanizmaya sahiptir. Konya cam balkon firması olarak, sizler için ürettiğimiz en güzel plise perde modellerini konyacambalkonkapatma.com adresinden bulabilirsiniz.

Plise Perde Türleri ve Özellikleri

Plise perdeler katlanabilir, birbirinden bağımsız çalışan perde modelidir. Her camdaki perde ayrı ayrı hareket ettirilebildiğinden oldukça fonksiyoneldir. Aydınlık ayarı bu sayede kolayca yapılabilmektedir.

Yarı geçirgen kumaşlardan üretilen plise perdelerin gece gündüz diye ayrılan iki farklı kumaş türü vardır. Aydınlık ihtiyacına göre alınması gereken bu modellerin, her zevke uygun renkleri bulunmaktadır. İster klasik ister spor bir dekorasyonun parçası olarak kullanılsın, her koşulda kusursuz uyum sağlamaktadır.

Plise perdelerin motorlu ve yapışkanlı manuel çeşitleri bulunmaktadır. Motorlu modeller kumanda ile kontrol edilebildiğinden, ulaşılması güç olan ortamlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Yapışkanlı manuel modeller ise el ile açılıp kapanabilmektedir.

Motorlu modellerin montajı için profesyonel yardım gerekirken, yapışkanlı modelleri siz de monte edebilirsiniz. Plise perdeler cama tam uyumludur. Aşağıdan ya da yukardan açılıp kapanabilmektedir.

Konya Cam Balkon Plise Perde Ayrıcalığı

Firmamız ürettiğimiz plise perdelerin güneşe maruz kaldıklarında yıpranmayacağını ve deforme olmayacağını garanti ediyoruz. Leke tutmayan ve kolay temizlenebilen kumaşlardan üretildikleri için işinizi kolaylaştırırlar.

Kullanım alanı oldukça fazla olan plise perde için Konya plise perde modellerimize bakmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden güzel balkon perdeleri arasından sizin için en uygun olanı bulabileceğinizi biliyoruz.

Verdiğimiz üstün hizmet ve kaliteli ürünlerimiz ile  Sizlerin tercihi doğrultusunda, aynı titizlikle hizmet vermeye devam edeceğiz.

 

Açıklama: Google

Alyans Cam Balkon ve Plise Perde Sistemleri konumunu ve Müşteri Yorumlarımızı Aşağıdaki Linke Tıklayarak Google Haritalar'da görüntüleyin.

GOOGLE HARİTALAR'DA GÖRÜNTÜLEYİN