Plise Perde Sistemleri Nelerdir ?

Plise Perde Sistemleri Nelerdir ?

Cam balkonlar hangi amaçla kullanılırsa kullanılsın hem şıklık hem de aydınlık ayarı açısından perde kullanımı gereklidir. Bu amaçla üretilmiş olan birçok perde modeli bulunmaktadır. Bu modeller manuel ve motorlu olarak ayrılabilmektedir.

Firmamız ürettiğimiz işlevsel ve kaliteli ürünlerimizi ürünlerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz.

Plise Perde ve İşlevselliği

İşlevsel bir perde modeli düşünüyorsanız Konya cam balkon perdesi modellerimiz arasından zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan plise perde modelimiz ise her alana uyumlu olması ve kolay kullanımı ile ön plana çıkmaktadır.

Konya plise perde modellerimizde her dekorasyona uygun renk seçenekleri bulunmaktadır. Plise perdeler de temel prensip perdelerin ayrı ayrı hareket etme özelliğinin bulunmasıdır. Motorlu modellerde bu durumun kontrolü kumanda ile yapıldığından ulaşılması güç olan alanlar bile sorun olmaktan çıkacaktır.

Yapıştırmalı plise perde modelleri ise montajı çok kolay olan ürünlerdir. Manuel şekilde kontrol edilebilirler. Her cam birbirinden ayrı olacak şekilde açılabilir veya kapatılabilir. Bu özellik istenen bölgenin aydınlatılması ya da daha karanlık olması açısından çok fonksiyoneldir.

Plise perde modellerinde ayrıca bir güneşlik ya da fon perde kullanımına ihtiyaç olmaz. Yarı geçirgen kumaştan üretilen plise perdeler spor, klasik ne şekilde olursa olsun her ortama uyum sağlayabilen alternatifleri ile kullanıcıları memnun etmektedir.

Konya Cam Balkon Hizmet Anlayışı

Satış öncesi başlayan iletişim sürecimiz siz ne zaman isterseniz devam edecektir. İhtiyaç duyduğunuz her an, karşılaştığınız sorun ne olursa olsun gidermek adına en hızlı şekilde size ulaşım sağlıyoruz. Hizmetimizi deneyimleyen müşterilerimizin en büyük takdiri bizi sevdiklerine önermeleridir.

Sizlerin memnuniyeti için ürettiğimiz ürünlerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımız ile Firma adımızdan sıkça söz ettirmeyi başardık. Sizlerin talebi ve takdiriyle faaliyetimize devam edeceğiz.

 

Cam Balkonuma Plise Perde Yapılır mı ? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.